Kalendarz ikona

|

Zakochaj się w Bukownie

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych

Zachęcamy Państwa do pobrania i zainstalowania na Państwa urządzeniach mobilnych aplikacji MOJE ODPADY, w której w formie jasnej i czytelnej listy dostępny jest kalendarz nadchodzących zbiórek: jasno i klarownie widać kiedy można spodziewać jakich odbiorów.


Kolejną kategorią dostępna w aplikacji jest PSZOK — czyli informacje na temat punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych. Trzecią zakładką są komunikaty i informacje, na końcu zaś czekają zgłoszenia. Aplikacja pozwala bowiem zgłosić nielegalne wysypisko, albo przesłać informację o braku odbioru odpadów lub innych napotkanych nieprawidłowościach.


Warto także zajrzeć do ustawień, gdzie jedną z zakładek są powiadomienia. Dla wszystkich zapominalskich.. rzecz fantastyczna, bowiem we wskazanym terminie (w dniu odbioru, dzień wcześniej) i godzinie na telefon przyjdzie wiadomość o zbliżającej się zbiórce.

Aplikacja Moje Odpady dostępna jest w App Store oraz na platformie Google Play, w wersji dostosowanej do ekranów smartfonów, za darmo